Вітаємо Ніну Григорівну Ігнатенко!
10 Грудня, 2023
Вітаємо Оксану Володимирівну Дякову!
24 Грудня, 2023
Показати все

Шановні кооператори, дорогі друзі!

Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств та Центральний Комітет Профспілки працівників споживчої кооперації України сердечно вітають Вас із прийдешніми Різдвом Христовим та Новими роком!

Цього року вперше українці святкуватимуть Різдво за новоюліанським календарем – 25 грудня. Втім, говорити про те, що для нас це поки що не дуже звична дата, мабуть, не правильно. Адже, головне, щоб була віра у серці, щирість у молитві, добрі наміри, любов до ближнього. Завжди. Не залежно від дати у календарі. Свято Різдва для українців завжди було одним із найвеличніших, життєстверджуючих і оптимістичних. Адже його сутність – у таїнстві народження Ісуса — Сина Божого, Спасителя людства. Як же важливо сьогодні, особливо нам, українцям, усвідомлення того, що у такому складному і жорстокому світі, у якому живемо, обов’язково переможе добро, любов, життя. Саме із вірою у всепереможність добра наші воїни відвойовують у загарбників рідну землю, рятують цивільних, демонструють світові небачені прояви мужності і героїзму. Бо усе це задля того, аби зло, яке нині уособлює росія, було покаране і знищене.

Різдво ми святкуватимемо напередодні Нового року, який, ми дуже на це сподіваємося, принесе нам перемогу над ворогом і мирне життя.
Працівники споживчої кооперації протягом року, який минає, підтверджували свою відданість кооперативним ідеям, демонстрували уміння гуртуватися, працювати у надскладних умовах, підтримувати один одного і наших воїнів на фронті. З цим і входимо у новий Рік. Ще більш загартовані, впевнені, активні, аніж раніше.

Тож нехай божественні миттєвості Різдва та чарівність новорічної ночі зміцнять нашу життєву силу і надихнуть на добрі справи, професійні досягнення та здобутки, здійснять усі задуми та сподівання. Хай Новий рік принесе радістю, здоров»я, достаток, затишок у ваші родини. Хай ваша праця на благо споживчої кооперації, на благо рідної країни надихає на нові досягнення, наближає такий бажаний Мир!

Ми віримо, що прийдешній рік принесе в наш спільний дім – Україну — Перемогу, добробут і стабільність, а всі добрі наміри й починання здійсняться.

Теплих та мирних Різдвяних свят і Нового року!

Голова Правління Укркоопспілки Ілля ГОРОХОВСЬКИЙ

Голова ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України Ірина ЛОПУШАНСЬКА