Вітаємо Оксану Іванівну Луцак!
11 Листопада, 2023
Кооперація як головний провідник ідей соціальної економіки
1 Грудня, 2023
Показати все

Правління Спілки споживчих товариств «Споживча кооперація Чернігівської області» та президія обласної профспілкової організації працівників споживчої кооперації вітають Віктора Петровича Мащенка, в.о. директора Чернігівського кооперативного фахового коледжу Чернігівської облспоживспілки з 70-річчям, яке він святкує 11 листопада.

Більше 45 років трудової діяльності Ви присвятили споживчій кооперації, пройшли цікаві, сповнені несподіванок і запланованих зустрічей шляхи: один – від директора торгової бази до першого заступника голови правління Чернігівської облспоживспілки, другий – від викладача до керівника навчального закладу.

Завдяки організаторським здібностям, відповідальності, компетентності, активній життєвій позиції, енергійності та рішучості при прийнятті сміливих рішень Ви здобули заслужений авторитет та повагу серед працівників споживчої кооперації області, викладачів, співробітників і студентів коледжу.

Ваші здобутки створені щоденною наполегливою працею, яка гідно поцінована заслуженими нагородами: почесними грамотами Чернігівської обласної ради, Правління Укркоопспілки та ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України, Почесною трудовою відзнакою Укоопспілки «Знак Пошани», присвоєно почесне звання України «Заслужений працівник сфери послуг України». Ви маєте науковий ступінь кандидата економічних наук, вчене звання доцента та обрані член-кореспондентом Академії економічних наук України.

Висловлюємо Вам глибоку шану й вдячність за відданість споживчій кооперації, невтомну працю  на кооперативній та освітянській нивах!

Від усієї душі бажаємо Вам, шановний Віктор Петрович, міцного здоров’я, невичерпної енергії, щастя, нових здобутків і плідної праці, благополуччя, миру та успіхів! Нехай у майбутньому на Вас чекають ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років, а будні й свята  наповнюються радістю та любов’ю рідних і близьких.