Ангеліна Лисенко, студентка коледжу, – призерка чемпіонату України
27 Жовтня, 2023
Вітаємо Любов Миколаївну Вінниченко!
3 Листопада, 2023
Показати все

З метою популяризації активного, здорового та сталого способу життя серед дітей HISPACOOP запускає серію вебінарів, присвячених пропаганді здорового харчування в школах. Ці вебінари призначені для педагогів, які працюють з учнями раннього та початкового віку.

HISPACOOP це іспанська конфедерація споживчих і користувальницьких кооперативів, є організацією, яка об’єднує та координує споживчі кооперативи в Іспанії та представляє їх перед різними національними та міжнародними установами.

HISPACOOP проводить цю серію вебінарів у рамках проекту «Educa y Juega en Alimentación Saludable», який щедро підтримує Міністерство у справах споживачів Іспанії.

HISPACOOP визнає вирішальну роль, яку відіграють освітяни у формуванні майбутнього молодого покоління. Пропонуючи ці вебінари, вони прагнуть надати вчителям знання та інструменти, необхідні для того, щоб спрямувати учнів до більш активного та сталого способу життя. Ці вебінари охоплюють широкий спектр тем, пов’язаних із популяризацією здорового харчування в школах, включаючи планування харчування, навчання правильному харчуванню, створення сприятливого середовища в класі та залучення батьків до процесу. Кінцева мета полягає в тому, щоб озброїти викладачів знаннями та інструментами для створення позитивного впливу на вибір дієти студентів.

За матеріалами сайту https://www.eurocoop.coop/