Вітаємо Аллу Іванівну Друзенок!
24 Вересня, 2023
Вітаємо Валентину Степанівну Правило!
27 Вересня, 2023
Показати все

COOP Czech лідирує в європейській галузі роздрібної торгівлі з амбітним планом створити найбільшу в Європі мережу автоматизованих магазинів. Ця інноваційна концепція не тільки приносить користь споживачам, але й зміцнює зв’язки з муніципалітетами та місцевими постачальниками. COOP Czech, за підтримки ČSOB і Mastercard, планує додати до своєї мережі ще 50 автоматизованих магазинів до кінця 2024 року.

Автоматизовані магазини COOP Czech являють собою зміну форми роздрібної торгівлі. Його перший автоматизований магазин у Страконіце було представлено приблизно півтора роки тому, ставши піонером цієї концепції в Чеській Республіці. З того часу мережа COOP розширилася, наразі працює десять автоматизованих магазинів, призначених для обслуговування покупців у сільській місцевості, невеликих містах і навіть у міських центрах, забезпечуючи доступність для всіх. «Ми обрали просте, доступне, але функціональне рішення, яке забезпечує абсолютно новий рівень комфорту покупок для клієнтів. На основі досвіду виявилося, що автоматизована система продажу є ідеальним рішенням для магазинів у селах або менших містах»,пояснює Лукаш Немчик, директор з розвитку та маркетингу мережі КООП.

Клієнтів приваблюють ці магазини не лише через зручність, але й тому, що вони сприяють місцевому розвитку, активно співпрацюючи з регіональними постачальниками.

«COOP – це не класична компанія, ми є об’єднанням кооперативів. Ми маємо понад сто тисяч членів в регіоні. Ось чому ми дбаємо про місця, де працюємо. Я особисто пишаюся тим, що ми змогли запропонувати таку фундаментальну інновацію, як перші в Європі. Це доказ того, що навіть суто регіональна організація може задавати сучасні інноваційні тенденції», – продовжує Лукаш Немчик.

Підтримка з боку місцевих органів влади та муніципалітетів зростає, завдяки численним програмам субсидій, спрямованим на підтримку таких магазинів. Чеський уряд також займає активну позицію через такі ініціативи, як програма «Shop 2021+», яка націлена на села з населенням до тисячі жителів без одночасної конкуренції в роздрібній торгівлі. Міністерство промисловості і торгівлі в рамках проекту «Чехія платить карткою» вже встановило тисячі платіжних терміналів для сприяння безготівковим операціям.

Інноваційний підхід COOP Czech до роздрібної торгівлі, який підтримується партнерством з ČSOB і Mastercard, полягає не лише в зручності; йдеться про відродження місцевої економіки, сприяння стійкості та адаптацію до мінливих потреб споживачів. Проводячи шлях у сфері автоматизованих магазинів, COOP Czech подає приклад іншим організаціям, щоб наслідувати їх приклад, відстоюючи модернізацію, зберігаючи при цьому суть роздрібної торгівлі в громаді. Його грандіозний план створити найбільшу в Європі мережу автоматизованих магазинів змінює ландшафт роздрібної торгівлі. Інвестуючи в сучасні технології, регіональну співпрацю та підтримку своїх партнерів, COOP Czech гарантує, що клієнти по всій країні мають доступ до зручних і стабільних варіантів покупок. Роблячи це, вони не лише впроваджують інновації, але й показують яскравий приклад того, як регіональні організації можуть лідирувати в сучасних тенденціях роздрібної торгівлі.

Матеріал із сайту https://www.eurocoop.coop