Знати іноземну мову – завжди актуально!
14 Червня, 2023
Привітання Президента Euro Coop Матіаса Фідлера з Міжнародним днем кооперативів
29 Червня, 2023
Показати все

Правління Чернігівської облспоживспілки та обласний комітет профспілки працівників споживчої кооперації від щирого серця вітають Світлану Іванівну Калиткіну, завідувачку відділення Чернігівського кооперативного фахового коледжу з 60-річним ювілеєм, який вона відзначає 27 червня.

Шановна Світлана Іванівна!

Щиро вітаємо Вас з ювілеєм та нагородженням Подякою Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств (Укркоопспілки)!

Майже 40 років трудової діяльності Ви присвятили кооперативній освіті, зокрема Чернігівському кооперативному фаховому коледжу (Чернігівський кооперативний технікум), 20 з яких – завідувачем відділення.

Висловлюємо Вам свою глибоку подяку та повагу за невтомну працю по підготовці висококваліфікованих спеціалістів для споживчої кооперації.

Бажаємо міцного здоров’я, наснаги задля нових професійних здобутків на освітянській кооперативній ниві та успіхів у всіх добрих починаннях.

Нехай життя радує теплими зустрічами, цікавими подіями, а щирі вітання зігріють Вашу душу і принесуть багато позитивних емоцій.

Миру Вам, щастя, достатку, благополуччя та Божої благодаті на довгі роки.