Вітаємо з Великоднем!
14 Квітня, 2023
Вступити до коледжу після 9 класу чи продовжувати навчання в школі?
25 Квітня, 2023
Показати все

Серед традиційних свят в українській культурі з давніх-давен є Великдень. Це найсвітліше й найважливіше свято весни, яке пов’язують із Воскресінням Христовим.

Разом зі своїми родинами, дотримуючись традицій, відзначали Великдень студенти та учні Чернігівського кооперативного фахового коледжу. Напередодні відбувся онлайн-конкурс презентацій на тему «Великдень – свято родинне, а наша родина – вся Україна». Про глибинну сакральну суть Пасхи, традиції та звичаї святкування студенти та учні коледжу говорили в своїх доповідях.

Участь у конкурсі взяли першокурсники. Загалом було представлено понад 30 робіт. Кожен проєкт вирізнявся своєю креативністю та оригінальністю. Конкурсанти описали традиції, яких дотримуються їхні родини на Великдень, презентували улюблені Великодні страви.

Після підбиття підсумків відзначено найбільш оригінальні та змістовні роботи студентів та учнів:

  1. Зіньковець Стефанії (гр. Юр-11)
  2. Сенич Марини (гр. Юр-11)
  3. Домоцької Еліни (гр. Юр-11)
  4. Макаренко Катерини (гр. ХТ-11)
  5. Ходюка Костянтина (гр. Кухар-11)

Щира подяка всім учасникам конкурсу! Безперечно, ви талановиті! У кожній вашій роботі відчувалася безмежна любов до рідної України, до народних традицій і обрядів. Дякуємо батькам студентів і учнів, які допомагали та надихали своїх дітей на створення цікавих презентацій.