Вітаємо Ганну Олександрівну  Жалдак!
24 Березня, 2023
Ріпкинські кооператори розширюють ринок збуту
7 Квітня, 2023
Показати все

Правління, профспілковий комітет та колектив Носівської райспоживспілки щиро вітають Ольгу Михайлівну Чучупу, директора підприємства споживчої кооперації «Коопунівермаг» Носівської райспоживспілки з 60-річним ювілеєм, який вона відзначає 24 березня.

Шановна Ольга Михайлівна!

Сердечно вітаємо Вас з ювілеєм!

Ця дата – своєрідна вершина, з висоти якої оцінюється пройдений життєвий шлях, Ваші перемоги та здобутки. Вже понад сорок років Ваша трудова діяльність нерозривно пов’язана зі споживчою кооперацією, в якій Ви успішно подолали шлях від товарознавця до директора ПСК «Коопунівермаг», який очолюєте з 2006 року.

За вагомі трудові досягнення Вас нагороджено: Почесною грамотою правління Чернігівської облспоживспілки та президії обкому профспілки працівників споживчої кооперації, Почесною грамотою ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України, Подякою Правління Центральної спілки споживчих товариств, Грамотою Правління Укркоопспілки ЦК Профспілки, Почесною грамотою Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств та ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України.

З нагоди Вашого ювілею зичимо Вам міцного здоров’я, родинного тепла, сімейного благополуччя, спокою та достатку. Нехай Ваше серце наповнюється добром, любов’ю, надією на здійснення всіх задумів та вірою у щасливе майбутнє.

Бажаємо завжди залишатися чудовою жінкою, найкращим керівником і просто гарною людиною. Бажаємо терпіння і витримки на сьогодні й радісного, переможного завтра.

Нехай Господь дарує Вам багато довгих, наповнених благодаттю років!