Вітаємо зі святом весни!
6 Березня, 2023
Наближаємо Перемогу разом!
18 Березня, 2023
Показати все

Правління, профспілковий комітет та колектив Козелецької райспоживспілки щиро вітають Галину Максимівну Вірченко, головного бухгалтера Козелецької райспоживспілки, з 70-річним ювілеєм, який вона відзначає 9 березня.

Шановна Галина Максимівна!

Свою трудову діяльність Ви розпочали зі старшого бухгалтера Козелецького автопідприємства з 1975 року. Майже 50 років Ви присвятили споживчій кооперації.

Пройшли успішний шлях професійного становлення. З 1982 року по 2011 рік працювали незмінним головним бухгалтером автопідприємства. Після реорганізації автопідприємства Ви продовжували і продовжуєте працювати в системі споживчої кооперації.

Компетентність в усіх питаннях ведення бухгалтерського обліку, тверда життєва позиція, людяність та простота принесли Вам авторитет і повагу серед працівників споживчої кооперації.

Ваша праця неодноразово оцінювалась почесними грамотами правління райспоживспілки,   правління облспоживспілки та обкому профспілки.

Галина Максимівна!

Від щирого серця вітаємо Вас з ювілеєм, висловлюємо Вам вдячність, почуття поваги за Вашу невтомну працю, мудрість, надійність, порядність та відданість споживчій кооперації.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, повноти людського щастя, добробуту, любові, натхнення, успіхів і завжди весняного настрою.

Нехай зміни у Вашому житті відбуваються тільки на краще, а все краще залишається без змін.

Миру Вам, радості й родинного затишку, Божої благодаті на довгі роки.