Відкрили в карантин, працюємо під час війни!
5 Січня, 2023
Вітаємо зі святом весни!
6 Березня, 2023
Показати все

Правління Спілки споживчих товариств «Споживча кооперація Чернігівської області» та президія Чернігівської обласної профспілкової організації працівників споживчої кооперації вітають Сергія Григоровича Салія, колишнього начальника відділу розвитку торгівлі і маркетингу Спілки споживчих товариств «Споживча кооперація Чернігівської області», з 60-річним ювілеєм, який він відзначає 18 січня.

Від щирого серця вітаємо Вас, шановний Сергій Григорович, з ювілеєм!

Доля подарувала Вам активне та плідне життя, пов’язане із споживчою кооперацією, якій Ви присвятили майже 40 років трудової діяльності.

Ви пройшли успішний шлях від інженера відділу організації і техніки торгівлі облспоживспілки до першого заступника голови правління облспоживспілки. З 2013 року працювали в апараті Споживспілки: начальником відділу розвитку торгівлі і маркетингу, заступником голови правління.

За час своєї роботи на різних посадах Ви завжди успішно, компетентно і професійно вирішували всі поставлені завдання та зробили вагомий внесок у збереження та розвиток споживчої кооперації. Цілеспрямованість, відповідальність, професіоналізм, вимогливість до себе, принесли Вам авторитет і повагу серед працівників споживчої кооперації області. Ви є членом правління Спілки споживчих товариств «Споживча кооперація Чернігівської області».

Ваша праця гідно поцінована заслуженими нагородами: Почесними грамотами правління облспоживспілки та обкому профспілки, почесною трудовою відзнакою Укоопспілки «Знак пошани», Дипломом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та іншими.

Бажаємо Вам, Сергій Григорович, міцного здоров’я, мирного неба над головою, щастя, затишку і злагоди в родині, добробуту та благополуччя, здійснення всіх планів та задумів.

Хай кожен день буде сповнений приємними враженнями, радісними подіями та довгоочікуваними зустрічами.

Нехай у Ваших задумах та справах завжди буде мудрість, вдома – увага та підтримка, у серці – віра та добро.