З Новим Роком та Різдвом Христовим!
28 Грудня, 2022
Вітаємо Сергія Григоровича Салія!
18 Січня, 2023
Показати все

Восени 2021 року у самому центрі міста Чернігів відбулося офіційне відкриття сучасного бізнес-центру «AVENUE 139» – унікальної пропозиції для сучасних компаній, котра в області не мала аналогів такого високого європейського рівня.

Під час проєктування простору враховувалися потреби і функціональність для гостей та орендаторів. Офіс, із сучасним ремонтом у стилі loft, панорамними вікнами та мікрокліматом у кожному кабінеті має загальну площу 549 м2 (з яких корисної – 353,62 м2). Його планування включає в себе кабінетну систему, лаунж зону, food зону, закриту і відкриту гостьову автостоянки та навіть власну терасу для відпочинку.

Ідея відкриття такого офісу полягала в тому, щоб зробити з обласного центру інтелектуальний осередок для розвитку сучасних ІТ-компаній – підприємств-розробників програмного забезпечення.

23 лютого 2022 року вже було укладено договір оренди з одним з таких молодих та перспективних товариств, проте події 24 лютого внесли свої корективи у всі плани.

– З початку вторгнення чимало бізнесів в Україні або припинили своє існування, або заморозили діяльність. Проте, населення нашої області потребувало робочих місць, держава – отримання податків, а підприємці – доходу, тому ми почали діяти. – Наголошує Голова правління Спілки споживчих товариств «Споживча кооперація Чернігвської області» Анатолій Мирошниченко.

Тому вже в серпні 2022 року кооператори Чернігівщини знайшли можливість допомагати населенню свого регіону через співпрацю з Норвезькою радою у справах біженців в Україні (NRC), яка на базі бізнес-центру «AVENUE 139» змогла відкрити своє представництво у Чернігові.

– Коли ми шукали приміщення для відкриття філії у місті, ми робили акцент на сучасність та комфортність умов праці всього колективу, зручне місце розташування для подальшого прийому звернень громадян та, звісно ж, наявність швидкого доступу до безпечного укриття. Всім цим критеріям відповідає «AVENUE 139», – зауважив Сергій Тищенко, керівник відділу логістики, представник Норвезької ради у справах біженців в Україні у північному регіоні.

Для Чернігівської облспоживспілки створення такого офісного центру стало додатковою можливістю продовжувати реалізовувати свою традиційну соціальну та господарську місію, одночасно розвиваючись та йдучи в ногу з сучасними тенденціями. А успішна реалізація проєкту, навіть в складних умовах війни, додає віри, мотивації та натхнення працювати, щоб кожного дня згуртовано наближати нашу омріяну Перемогу.