З Днем захисників і захисниць України!
14 Жовтня, 2022
Допомога тваринкам
18 Жовтня, 2022
Показати все

Правління Спілки споживчих товариств «Споживча кооперація Чернігівської області» та  президія Чернігівської обласної профспілкової організації працівників споживчої кооперації вітають Людмилу Олексіївну Грицик, голову правління Борзнянської райспоживспілки з 65-річним ювілеєм, який вона відзначає 17 жовтня.

Шановна Людмило Олексіївно!

Від щирого серця вітаємо Вас з ювілеєм, який Ви зустрічаєте сповненою творчих сил, енергії та ініціативності!

Понад 40 років трудової діяльності Ви присвятили споживчій кооперації. Всі, хто знає Вас та працює поруч, відзначають і цінують Вашу високу працездатність, вимогливість до себе, невичерпну енергію, принциповість, вміння з успіхом довести будь-яку справу до кінця.

Ви пройшли успішний шлях від товарознавця до голови правління Борзнянської райспоживспілки, яку очолюєте вже 22 роки. За час своєї праці на різних посадах Ви завжди успішно, компетентно і професійно вирішували всі поставлені завдання та зробили вагомий внесок у збереження та розвиток споживчої кооперації. Цілеспрямованість, професіоналізм, організаторські здібності, людяність, доброта принесли Вам авторитет і повагу не лише серед працівників споживчої кооперації територіальної громади, а й усієї області. Ви неодноразово обирались депутатом районної Ради, є членом правління Спілки споживчих товариств «Споживча кооперація Чернігівської області».

Ваша праця гідно поцінована заслуженими нагородами: Почесними грамотами правління облспоживспілки та обкому профспілки, Грамотою правління Укоопспілки та ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України, почесною трудовою відзнакою Укоопспілки «Знак пошани» та іншими.

Бажаємо Вам, Людмила Олексіївна, міцного здоров’я, миру, щастя, благополуччя, невичерпної енергії і наснаги у Ваших добрих справах.

Нехай у майбутньому на Вас чекають ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років, зігріває тепло людської вдячності, а будні й свята  наповнюються радістю та любов’ю рідних і близьких.  Бадьорості і оптимізму Вам у всіх ділових починаннях!