Вітаємо Тетяну Анатоліївну Рудовську!
29 Червня, 2022
Привітання Правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств та ЦК Профспілки працівників споживчої кооперації України з Міжнародним днем кооперативів
3 Липня, 2022
Показати все

Шановні члени споживчих товариств, працівники і ветерани Споживчої кооперації Чернігівщини!

Правління Споживспілки та обком профспілки працівників споживчої кооперації від щирого серця вітає вас з професійним святом – Міжнародним днем кооперації.

Цьогоріч, 2 липня, кооперативна спільнота всього світу відзначатиме 100-й ювілей під гаслом – «Кооперативи будують кращий світ». Цей день сповнює гордістю та несе велику відповідальність, адже це століття присутності кооператорів у різних сферах економіки, у тисячах міст і громад по всіх континентах.

Тому можна з впевненістю сказати, що кооперація має унікальну ідентичність з глибоким історичним корінням, а її доктрина співпраці та консолідації зусиль – залишається єдиним ключем до побудови мирного майбутнього світу.

Відтак, кооператори Чернігівської області дотримуючись цих принципів, в складних умовах воєнного стану в країні, продовжують демонструвати надзвичайну стійкість, згуртованість та взаємодопомогу. Всі кооперативні хлібозаводи та магазини працювали весь період активних бойових дій в області та забезпечували населення хлібом, продуктами харчування та товарами першої необхідності.

Все це залишається можливим завдяки хоробрим та відданим своїй справі кооператорам, які з покоління в покоління передавали знання, повагу до свого ремесла та потужну матеріально-технічну базу, завдяки чому ми обов’язково вистоїмо та переможемо.

Бажаємо вам, шановні кооператори, мирного неба над головою, міцного здоров’я, добробуту, сил та натхнення, щоб ваша праця множилася добрими справами, завжди приносила задоволення вам та користь оточуючим. Нехай це свято в черговий раз об’єднає всіх нас заради перемоги та світлого майбутнього нашого регіону та України.

Зі святом, дорогі колеги!