Вітаємо Тетяну Миколаївну Сітало
22 Лютого, 2022
Кооперативні ініціативи солідарності з Україною
7 Квітня, 2022
Показати все

Міжнародний кооперативний альянс підтримує кооператорів у всьому світі, виражаюч стурбованість війною в Україні та солідарність з усіма, хто постраждав від неї, де б вони не жили.

Як зазначили Кооперативи Європи у нещодавньому зверненні, кооперативний рух є рухом «інтенсивної співпраці, спільного розуміння та взаємної поваги», і в той же час співпраця спирається на «стабільну міжнародну спільноту, засновану на правилах і принципах, які не мають підриватися». Тому ми засуджуємо застосування збройних сил проти цивільного населення і закликаємо міжнародне співтовариство встановити мир і виступати на підтримку дипломатичних рішень, щоб запобігти стражданням мільйонів невинних людей.

Конфлікт, як і ті збройні конфлікти, що відбуваються в інших місцях планети, створив гуманітарну кризу, яка нас мобілізує.

МКA працює над об’єднанням кооперативів по всьому світу, які можуть запропонувати допомогу та підтримку в час, коли це більш за все необхідно. Ми заохочуємо інших приєднуватись до нас у ціх життєво важливих зусиллях, спрямованих на полегшення страждань українського народу.

Виступаючи за негайне припинення насильства в Україні, ми продовжуємо закликати уряди, міжнародні організації та організації громадянського суспільства будувати позитивний глобальний порядок денний в інтересах досягнення миру на основі співпраці.

Ми підтверджуємо, що конфлікти виникають через незадоволені людські потреби та прагнення. Кінцевою метою кооперативів є задоволення основних людських потреб і прагнень. Кооперативи діють заради кращого, більш інклюзивного, більш стійкого та процвітаючого майбутнього на загальне благо.

Аріель Гуарко
Президент МКА